Úvod
Starožitné šperkyStarožitné skloStarožitné obrazy
Starožitné šperky
Krásný dar a zajímavá investice
Starožitné sklo
Unikátní skleněné poklady s historií
Starožitné obrazy
Díla minulých i současných generací

Starožitné šperky, sklo, obrazy, nábytek

Starožitnosti a umění

Starožitnosti a prodejní galerie Czechantik – online prodej starožitností a umění. Z užitého umění zde najdete pestrou nabídku. Napříč staletími, od klasicismu přes secesi, art deco, až k dnešní moderně.

  • Specializujeme se na starožitné šperky, obrazy, nábytek, porcelán, sklo a další starožitnosti. Najdete u nás značky jako Březová, Dubí, Klášterec n. Ohří, Rosenthal, Míšeň, Goldscheider, Moser, Loetz (Lötz), Schlevogt, Hoffmann (Ingrid), Gallé, Krásno.
  • Mezi obrazy nabízíme díla od Jambora, Kalvody, Číly, Špály, Švabinského, Tichého, Verise, Nejedlého a dalších.
  • Široká nabídka mezi šperky potěší ženy i muže. Starožitné šperky slouží nejen k potěšení, jsou také velmi oblíbené jako investice.
  • V užitém umění má své zastoupení i starožitný nábytek. Od biedermeierské komody k art deco (20. až 30. léta 20. století) stolku či křeslu.
  • V naší nabídce jsou také ručně vázané starožitné koberce, kabelky a jiné artefakty.

O projektu

Zabýváme se výhradně prodejem starožitností. Naší specializací jsou především starožitné šperky, sklo, porcelán a obrazy. Najdete zde však mnohem více. Spolupracujeme s řadou starožitníků, jejichž nabídka je zde také vyobrazena. Prodej starožitností na Czechantik.cz.

Jistota originálu

Czechantik.cz úzce spolupracuje s mnoha znalci v oblasti starožitného nábytku, skla a porcelánu, obrazů a dalších starožitností. Pokud si chcete být skutečně jisti originalitou kdekoliv zakoupeného zboží, rádi Vám zajistíme zpracování znaleckého posudku našimi externími znalci.

Kvalitní balení

Veškeré starožitnosti, které opouštějí naši prodejní galerii, a to ať poštou, kurýrem, či vlastní přepravou, jsou opatřeny symbolem křehké zásilky. Klademe velký důraz na kvalitní a pružné vypolstrování, pevný skelet obalu a uložení zásilek v suchém prostředí.

Osobní odběr

Chcete si starožitnosti před jejich nákupem prohlédnout? Nechcete si je nechat zasílat poštou? Využijte možnosti osobního odběru v naší prodejní galerii pondělí až pátek od 12.00 do 18.00 hod. na adrese Petrské náměstí 1, Praha 1. Rádi Vás obsloužíme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

Vzhledem k velkému množství produktů nemáme vše na prodejně, proto prosíme o kontaktování předem než si danou věc budete chtít vyzvednout nebo prohlédnout.

České puncovní značky

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.