Období
Zavolejte nám

ASOCIACE STAROŽITNÍKŮ, z.s.

Vše o nákupu

Nákup starožitností na Czechantik.cz je velmi jednoduchý. Naším cílem je vytvořit především jednoduché a přehledné prodejní prostředí. Celý sortiment je rozdělen do kategorií dle sortimentu. Další dělení starožitností je pak dle časové osy. Pro snazší obsluhu lze také využít inteligentního vyhledávače.

Starožitnosti, které si na webu Czechantik.cz můžete prohlédnout, nejsou vlastnictvím provozovatele webu. Cílem je nabídnout zájemci sortiment od předních starožitníků České republiky. Starožitnosti jsou tedy majetkem jednotlivých prodejců, případně jsou v komisním prodeji, který je pro tento účel umožněn majitelem.
 

Jistota originálu
Czechantik.cz úzce spolupracuje s mnoha znalci v oblasti starožitného nábytku, skla a porcelánu, obrazů a dalších starožitností. Pokud si chcete být skutečně jisti originalitou kdekoliv zakoupeného zboží, rádi Vám zajistíme zpracování znaleckého posudku našimi externími znalci.
 

Přeprava a zaslání starožitností
Pokud Vás kterákoliv starožitnost osloví, rádi Vám zprostředkujeme její zakoupení. Zprostředkování tohoto nákupu je pro zákazníka samozřejmě zdarma. Starožitnost si můžete nechat zaslat na Vámi uvedenou adresu.
 

Osobní odběr v Praze
Chcete si starožitnosti před jejich nákupem prohlédnout? Nechcete si je nechat zasílat poštou? Využijte možnosti osobního odběru na naší kontaktní adrese, v našem obchodě, který se nachází ve funkcionalistickém domě na Petrském náměstí 1, Praha 1. Rádi Vás obsloužíme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Věci si lze prohlédnout nebo vyzvednout po předchozí domluvě mailem nebo telefonicky.
 

Věříme, že budete s nabídkou starožitností stejně tak jako se službami Czechantik.cz spokojeni. Pokud budete potřebovat poradit, neváhejte nás kontaktovat.