Období
Zavolejte nám

ASOCIACE STAROŽITNÍKŮ, z.s.

Starožitnosti a antik – starožitné šperky, sklo, obrazy, nábytek.

Garance czechantik.cz

Zabýváme se výhradně prodejem starožitností. Naší specializací jsou především starožitné šperky, sklo, porcelán a obrazy. Najdete zde však mnohem více. Spolupracujeme s řadou starožitníků, jejichž nabídka je zde také vyobrazena. Prodej starožitností na Czechantik.cz.

Czechantik.cz úzce spolupracuje s mnoha znalci v oblasti starožitného nábytku, skla a porcelánu, obrazů a dalších starožitností. Pokud si chcete být skutečně jisti originalitou kdekoliv zakoupeného zboží, rádi Vám zajistíme zpracování znaleckého posudku našimi externími znalci.

Veškeré starožitnosti, které opouštějí naší prodejnu a to ať poštou, kurýrem či vlastní přepravou jsou opatřeny symbolem křehké zásilky. Klademe velký důraz na kvalitní a pružné vypolstrování, pevný skelet obalu, uložení zásilek v suchém prostředí.

Chcete si starožitnosti před jejich nákupem prohlédnout? Nechcete si je nechat zasílat poštou či jiným přepravcem?
Využijte možnosti osobního odběru, po předchozí domluvě. Během listopadu otevíráme nový prostor na adrese Petrské náměstí 1, Praha 1. Prozatím máme výdejní místo na adrese Karlova 48, Praha 1. Rádi Vás obsloužíme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy.


Starožitnosti a antik – starožitné šperky, sklo, obrazy, nábytek.

Starožitnictví Czechantik - online prodej starožitností a umění. Z užitého umění zde najdete pestrou nabídku. Napříč staletími, od klasicismu přes secesi, art deco k dnešní moderně. Specializujeme se na starožitné šperky, obrazy, nábytek, porcelán, sklo a další starožitnosti. Najdete u nás značky jako například, Březová, Dubí, Klášterec nad Ohří, Rosenthal, Míšeň, Goldscheider, Moser, Loetz (Lötz), Schlevogt (Ingrid), Gallé, Krásno. Mezi obrazy najdete pak autory jako Jambor, Kalvoda, Číla, Špála, Švabinský, Tichý, Veris, Nejedlý a mnoho dalších. Široká nabídka mezi šperky potěší ženy i muže. Starožitné šperky slouží nejen k potěšení. Jsou také velmi oblíbené jako investice. V užitém umění má své zastoupení i starožitný nábytek. Od biedermeierské komody k art deco stolku či křeslu, 20. – 30. let 20. století. V nabídce najdete také ručně vázané starožitné koberce.


sledujte nás na instagramu #czechantik